Tekne Folyo Kesim

 

TEKNE | YACHT | MOTOR YACHT | DENİZ ARAÇLARI

TEKNE | YACHT | MOTOR YACHT | DENİZ ARAÇLARI ANTALYA

Paslanmaz yat tabelası, borda yazıları, bağlama limanı yazıları, imo etiket, pantoğraf, pirinç etiket, asit indirme, iç mekan yönlendirme etiketleri, kontrol paneli, çan yazıları, plastik gravür, paslanmaz ve metal etiket gibi yat ve gemi üstüne yapılabilir tüm reklam işlerinizi yapmaktayız.

Her türlü fiber tekne, ahşap tekne, motoryat, yelkenli, tekne ve yacht (yat)  folyo kaplama, cam filmi, led uygulamaları ve sizin özel isteklerinize yanıt verebilen profesyonel kadromuzla müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Deniz araçları üzerine yazılan isimlerin folyo kesimleri, folyo kesim yapıştırma işlemleri ve tekne üzerine krom isimlikler, kutu harfler, özel tekne tabela talepleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Tekne adı için bazı öneriler;
Telsiz çağrısında kolay dikkat çekebilmeli,
Fazla uzun olmamalı,
Rahat anlaşılır, boğuntulu ve karışık olmamalı,
Fonetik alfabe kodlamasına sık sık ihtiyaç duyurmamalı,
Teknenin kıç aynalığına sığmalı,
Kolay okunabilir yazı karakterleri kullanılmalı,
Abartılı, kibirli olmamalı; etik kurallara uygun olmalı,

ÖZEL TEKNELERİN KAYDI, BELGELENDİRİLMESİ VE TEÇHİZAT DONATIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ
Özel teknelerin baş omuzluklarına tekne adı, kıç tarafta uygun bir yere de tekne adı ve kayıt limanı uzaktan okunabilecek şekilde yazılır. Teknelere verilecek isimler genel ahlaka ve adaba aykırı olamaz. Harflerin boyu 15 cm.den küçük olamaz. Harflerin rengi teknenin gövde renginden açıkça farklı olmalı, okunabilirlik sağlanmalıdır. El yazısı ve benzeri harfler kullanılamaz.