Vitrin Yazıları

 

CAM FOLYO YAZILARI | VİTRİN FOLYO YAZILARI

CAM FOLYO YAZILARI | VİTRİN FOLYO YAZILARI ANTALYA

Cam vitrin yazı ve görsel çalışmalar; Vitrin cam yazısı ve görsel tasarım çalışmaları firmanıza çok faydası olur. Düzenlediğiniz kampanya, ucuzluk, firma ismi, ürün ismi, gibi unsurlarda müşteri çekmek anlamında çok etkili olur. Başarılı ve ilgi çekici cam tasarımları firmanıza gelen müşterilerin artışına sebep olur. Vitrindeki yazıları dikkat çekici, firmanızın kimliğine uygun, fazla abartılı olmayan şekilde dizayn etmek tamamen birlikte çalıştığınız reklam firmasına aittir.

Satış noktalarındaki marka ve ürün tanıtım vitrinleriniz için yapılan kurumsal bir çalışmadır. Ürün vitrinleri, markanızın ve belli hedefler beklediğiniz önemli ürünlerinizin, hitap ettiğiniz kitlelere ulaşmasında etkisi mükemmeldir. Nareks reklam her türlü folyo kesim uygulaması en kaliteli şekilde teslim edilmektedir. Uygulama talepleriniz de yine deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir.
Cam yazılımlarında kullanılan folyo malzememiz 3 ila - 5 yıl dış mekan hava koşullarına dayanıklılık garantisindedir. Normal folyo uygulaması yanı sıra florasan (parlak ve göz alıcı renkler), reflektif folyo uygulamaları da yaptırabilirsiniz.

Cam folyosu çeşitlerimiz:
Unifol pcv folyo mat ve parlak
Oracal pcv folyo mat ve parlak
Onevayvision ( delikli folyo ) dijital resim uygulamalı
Unifol florasan folyo ( göz alıcı renkler )
Pvc kumlama folyo
Transutend (transparan folyo )
Reflektif folyo
Aynalı varak folyo
Altın yaldız folyo
Gümüş yaldız folyo

Tüm bu folyo çeşitlerimizle vitrin camlarınıza uzun ömürlü, şık tararım hizmetlerini vermekteyiz.  

Çalışma tasarım aşaması:
Öncelikle dış mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir. Daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen şekilde tabela çalışması yapılır. Extra olarak nareks reklam grafik ekibimiz vitrin çalışmalarınıza kendi bilgi, tecrübe ve becerisini katarak farklı çalışmalar yaparak müşteri onayına sunar.

Müşterimiz meydana gelecek cam tasarımı projesini onayladıktan sonra imalat aşamasına başlanır. Tüm gözlerin sizi fark etmesini istiyorsanız, işyerinizde belli aralıklarla değişiklikler yapmalı ve bu değişikliklerle dikkatleri üzerinize çekmelisiniz.  Müşterinin sizi aradığı devirler bitti, siz onu bulacaksınız. Dikkat çekici ürünlerinizi, indirimlerinizi camınıza yazın herkes görsün.

Hassas folyo kesim (plotter)
Yer, duvar, cam grafikleri
Cam vitrin folyo uygulama
Folyo kesim & kaplama
Sanatsal folyo kesim
Reklam tanıtım yazıları
İndirim & kampanya yazıları
İkaz ve uyarı levhaları
Kumlu folyo kesim
Dijital baskılı folyo kesim
Sticker (etiket) baskı ve kesim
Fuar stand reklam uygulamaları