Alüminyum Kutu Harf Tabela


ALÜMİNYUM KUTU HARF TABELA

Alüminyum Kutu Harf Tabela Örnekleri

Alüminyum Kutu Harf Tabelalar şık mekan algısını pozitif anlamda yükseltmektedir. Şık mekanlarda sıklıkla görebileceğiniz Alüminyum Kutu Harfler günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum kutu harfler farklı yazı karakterleri ve ölçülerdeki tabelalar için tercih edilen şık harf türlerinden biridir. Şehrin mobilyaları diye de adlandırabileceğimiz bu tabela türünde yapabileceklerimiz sizin hayallerinizle sınırlıdır. Alüminyum kutu harf tabela türlerinde adından da belli olacağı gibi kullanılan ana malzeme alüminyumdur, alüminyum tabelada yapılacak boyuta göre kalınlıkları 1.5mm 2mm 2.5mm ve 3mm et kalınlıklarında üretim yapılmaktadır.


Alüminyum Kutu Harfler, Cephe tabelalarında kullanılır ve Cephe Tabelaları şirketinizin yüzüdür.

1

Işıklı Alüminyum Kutu Harf Tabelalar

Işıklı alüminyum kutu harf tabelalarda genelde cnc router oyma yapılan reklam bölümüne tersten plexiglass istenilen renkte uygulanarak imal edilir ve aydınlatması iç kontrüksiyona florasan lamba tesisatı yapılarak sağlanır.

2

Işıksız Alüminyum Kutu Harf Tabelalar

Işıksız alüminyum kutu harf tabelalarda türlerde ise oyma yerine bu kes ister alüminyum zemine folyo ister cnc kesimli plexiglass yapıştırılarak ta yapılabilir.


Işıklı ve ışıksız alüminyum kutu harf tabela dışında alüminyum zemin cephe kaplamasında veya tabela zemin uzatmalarında da kullanılmaktadır.

Alüminyum zeminler genelde elektrostatik toz boyası kullanılmaktadır bu boya alüminyumun uzun seneler dış etkilere karşı dayanmasını ve güzel gözükmesini sağlar.


Alüminyum Kutu Harf Tabelaları

• Alüminyum levhadan laser yada cnc router kesim yapılan harflerin etrafı çevrilerek 3 boyutlu hale getirilir.
• Işıklı yada ışıksız olarak tabela yüzeyine veya uygun zemine montaj yapılır.
• Bina cephelerine ya da mermer, granit, ahşap gibi zeminlere uygulanabilir.

Alüminyum Kutu Harf Tabela Tasarımı ve Alüminyum Kutu Harf Tabela Tasarımı Tabela Üretimlerimiz; Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi Arayın 0.242.338 03 06

   Hemen Teklif Al!